Atbalsts

Uzturēšana un atbalsts tīmekļa vietnēm

Mūsdienu online projektu izstrādei ir jāvelta liela uzmanība gan no pasūtītāja uzņēmuma darbinieku puses, gan projekta izstrādātāja uzņēmuma darbinieku puses. Kopīga sadarbība ir nepieciešama pievienojot jaunus pakalpojumus, paplašinot pašreizējo projekta funkcionalitāti kā arī jebkuros citos gadījumos, kad ir kādas izmaiņas pasūtītāja uzņēmuma biznes-procesos.
Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu dažādu web orientētu sistēmu atbalstam: sākot no parastu vietņu uzturēšanas Internetā, tekstu veidošanu, attēlu apstrādi un beidzot ar dinamisku prjektu ikdienas izmaiņām. Pašlaika pastāvīgi mēs apkalpojam vairākus simtus projektu.
Īpašu uzmanību mēs veltām tam, lai informētu pasūtītāju par projekta izstrādes gaitu. Šim nolūkam mēs izmantojam automatizētas izvirzīto un izpildīto uzdevumu uzskaites sistēmas. Šāda pieeja ļauj veidot dažādas atskaites par projekta izstrādes gaitu, kas apmierina pat pašus prasīgākos klientus.
Nemitīgās izmaiņas tirgū rada nepieciešamību regulāri analizēt online-projektu darbību. Pēc pienācīgas analīzes un konsultācijas ar pasūtītāju mēs piedāvājam konkrētus izvirzīto mērķu risinājumus īsā laikā.

Mēs piedāvājam

Jaunu funkciju pievienošana

Mūsdienu pasaulē nepieciešama nemitīga projektu attīstība. Ar mums Jūs vienmēr būsiet tam gatavi!

Tekstu pievienošana

Mēs varam ne tikai izvietot Jūsu tekstu Jūsu tīmekļa vietnē, bet arī to uzrakstīt.

Attēlu apstrāde

Ātra un kvalitatīva attēlu sagatavošana Jūsu projektam. 

Pakalpojumi

FTP serveris

FTP ir protokols, kas ir paredzēts datu pārsūtīšanai Interneta timeklī. Pēdējā laikā ...

Izvietošana

Pēc projekta izstrādes tas ir jāizvieto Internetā.  Mūsu mērķis ir atbilst visaug...

Domēna vārdi

Domēna vārds ir rakstzīmju kopa, kas paredzēta tīmekļa vietnes identifikācijai. Piemēr...