Norēķini ar debetkartēm un kredītkartēm

Norēķini ar debetkartēm un kredītkartēm

Pārdevējs spēj operatīvi saņemt informāciju par realizētajiem pirkumiem, apstrādāt pasūtījumu un viņam atliek tikai kontrolēt preces piegādes procesu. Tas, kurš nekad nav saskāries ar Interneta veikala pieslēgšanas problēmu bankas kontam, tas droši vien var nolaist rokas, nesagaidot sengaidīto brīdi.
Kā ieviest apmaksu ar karti? Mēs piedāvājam līdz ar Interneta veikala izstrādāšanu pieslēgt jūsu projektu pieVISA / Mastercard / EuroCard / Diners / American Express / JCB / Delta / Visa Debit / Visa Electron debetkaršu un kredītkaršu apmaksas sistēmas. Mēs palīdzēsim ar pakalpojumu piegādātāju izvēli un uztaisīsim pieslēgšanas procesu par nemanāmu Jums.
 
 
 
 
 
Kādas ir šīs pieslēgšanas priekšrocības? Praktiski momentāna naudas ieskaitīšana kontā. Var viegli veikt klienta bilances uzskaiti, kas samazina darba dēvēja izdevumus darbaspēkam.
Par mīnusu var atzīmēt komisijas par operācijām, kas var sastādīt no 3,5 un vairāk procentiem par katru klienta veikto maksājumu.
Liela transakciju daudzuma gadījumā, ka arī gadījumā, kad ir apmaksas no dažādiem ģeogrāfiskajiem tirgiem, tādu pieslēgšanu var savienot ar pieslēgšanu pie elektroniskās naudas sistēmām, tādām kā yandex money, webmoney, paypal, moneybookers u.c. Tādus elektroniskus servisus citreiz mēdz saukt par momentānajiem maksājumiem.

Pakalpojumi

Intranet sistēmas

Viens no mūsu galvenajiem darbības pamatvirzieniem ir elektronisko sistēmu izstrāde, k...

Interneta katalogs

Kā atšķiras Interneta katalogs no Interneta veikala? Visraksturīgākā atšķirības ir ie...