Interneta katalogs

Interneta katalogs

Kā atšķiras Interneta katalogs no Interneta veikala?
Visraksturīgākā atšķirības ir iespējas trūkums šajā Interneta katalogā veikt pirkumus (Nav pieejama opcija „Iepirkumu grozs”). Viss pārējais bieži vien lielākā vai mazākā mērā sakrīt ar Interneta veikala iespējām.
Kādos gadījumos nepieciešams veidot tieši Interneta katalogu, nevis pilnvērtīgu Interneta veikalu? Visbiežāk tas ir ieteicams gadījumos, kad nav iespējama lietotājiem tieši pārdot kādu pakalpojumu: piemēram, vairumtirdzniecība, kur tiek slēgti līgumi ar izplatītājiem vai, ņemot vērā „peldošās cenas”, ar kādu konkrētu tirgus daļu.
Vēl viens gadījums, kad Jums varētu būt nepieciešams tieši Interneta katalogs, ir konrētu cenu neesamība precēm vai pakalpojumiem. Piemēram, ja uzņēmums tirgum piedāvā augsti specializētus risinājumu, kur katrs risinājums tiek izstrādāts saskaņā ar konkrēta pasūtītāja prasībām.

Mēs piedāvājam

Automātiska attēlu mērogošana

Mūsu sistēmā ir realizēta iespēja automātiski apstrādāt attēlus visos mūsdienu grafiskajos formātos.

Pārklāt attēlus ar ūdenszīmi

Lai novērstu attēlu zagšanu, vadības sistēma var automātiski pārklāt katru attēlu, kuru izliksiet katalogā, ar Jūsu uzņēmuma logotipu.

Darbs ar atlaidēm

Sistēma ļauj strādāt ar reklāmas produktiem, kuros sistēmas administrators var pastāvīgi izvēlēties atlaižu līmeni, atlaižu darbības laiku un atlaižu preces.

Datu eksports datu apkopotājiem

Interneta katalogus ir noderīgi apvienot ar ārējiem datu apkopotājiem tādiem kā salidzini.lv, gudriem.lv, zave.lv u.c. Tas ļauj ātri izstāstīt par savu preci plašam potenciālo klientu skaitam. Mēs šādas sistēmas pievienojam īsā laika sprīdī un par demokrātiskām cenām.

Datu imports no ārējiem avotiem

Ja ir pieejamas ārējās datu bāzes, mēs varam izveidot pilnībā automatizētu iespēju integrēt datus no ārējām informatīvajām sistēmām. Tā var būt noliktavas uzskaites sistēma (piemēram 1C), jebkurš datu avots ar formātu XML vai arī vienkārši Excel formāta fails.

Kritēriju filtri

Lai būtu vieglāk meklēt lielajā piedāvāto preču klāstā, mēs projektējam dažādus meklēšanas kritērijus, kas ļauj Jūsu klientiem ātri atrast vēlamo preci kā arī atvieglo orientēšanos katalogā dažādos pārlūkos.

 
Interneta katalogs ekonomē personāla spēkus un ļauj tirgot preces un pakalpojumus nepametot darba vietu. Jums ir nepieciešami daudzi labi apmaksāti menedžeri, lai pastāstītu par visām uzņēmuma piedāvātajām precēm un pakalpojumiem. Tā vietā Jūs varat izveidot daudzfunkcionālu vietni un algot vienu menedžeri šīs vietnes aizpildīšanai.