Intranet sistēmas

Uzņēmuma iekšējās sistēmas

Viens no mūsu galvenajiem darbības pamatvirzieniem ir elektronisko sistēmu izstrāde, kas paredzētas uzņēmuma procesu optimizācijai. Ar to palīdzību mūsu klienti risina problēmas, kas saistītas ar informācijas plūsmu vadību – preču uzskaiti noliktavās, rēķinu izrakstīšanu, menedžeru vadība, klientu datu bāzes vadību, grāmatvedību utt.
Informācija tiek pievienota un rediģēta, izmantojot ērtas un pārdomātas formas, kas ļauj bez īpašas piepūles uzturēt datu bāzi aktuālā stāvoklī. Pieeju informācijai nosaka administrators atkarībā no pieejas līmeņa.
Lai izmantotu intranet sistēmu, nav jāuzstāda nekādas papildus programmas – visa informācija ir pieejam online režīmā, izmantojot jebkuru pārlūku - Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera Google Chrome, Safari u.c. Šis faktors atvieglo jaunas programmatūras versijas ieviešanu – mainās tikai servera komponenti – nav nepieciešama nekāda atjaunināšana vietņu darbinieku pusē.

Mēs piedāvājam

Partneru un klientu uzskaite

Lai viegli un ērti strādātu ar klientiem, iesakām izmantot mūsu izstrādāto grāmatvedības sistēmu darbam ar organizācijām. Šī sistēma apkopo informāciju par Jūsu firmas sadarbību ar Jūsu klientiem.

Ienākošās un izejošas dokumentācijas uzskaite

Lai efektīvi kontrolētu darbplūsmu uzņēmumā, tas ir jādara centralizēti. Sistēma ļauj uzraudzīt jebkura veida dokumentu, tā stāvokli un atrašanās vietu.

Pasūtījumu uzskaite

Informācijas sistēmas ieviešana ļauj operatīvi reaģēt uz jauniem pasūtījumiem, veikt uzskaiti par visiem darījumiem un rīkojumiem, kontrolēt darbības, ko veic Jūsu uzņēmuma darbinieki.

Darbs ar rēķiniem

Automatizēta rēķinu izrakstīšana ļauj kardināli samazināt darbspēka izmaksas. Tas ir ļoti nozīmīgi, ja ir jāizskata liels pakalpojumu apjoms.

Dažādi pieejas līmeņi

Sistēmas administrators var pastāvīgi pievienot, rediģēt un dzēst lietotāju veidus, arī ierobežojot pieeju daļai informācijas.

Integrācijas ar tīmekļa vietni

Lai paplašinātu klientu apkalpošanu, iespējama uzņēmuma iekšējās sistēmas integrācija ar jebkurām ārējām sistēmām, piemēram, ar uzņēmuma galveno tīmekļa vietni.

 
Intuitīvi saprotams programmas interfeiss ļauj ātri veikt izvirzītos uzdevumus, kā arī īsā laika posmā apmācīt darbiniekus. Sistēma ir viegli mērogojama, kas ļauj vienlaicīgi strādāt lielam lietotāju skaitam. Mūsdienīgajā un strauji mainīgajā pasaulē šādu sistēma izmantošana, tā ir nepieciešamība.
Sazinieties ar mums, lai uzlabotu Jūsu uzņēmuma produktivitāti!