Adaptīvais web dizains

Adaptīvais web dizains

Aplūkojot parastās vietnes viedtālruņos, bieži rodas sajūta, ka vietnes tam nav paredzētas. Vietne it kā darbojas, bet tās lietošana nav ērta. Tas ir saprotams – jo tā ir paredzēta lielajam datora monitoram un vadībai ar datorpeli.
Tomēr jaunākās datortehnikas pasaules tendences liecina, ka portatīvo ierīču tirgus – planšetdatoru, tablešu, viedtālruņu – strauji pieaug. Arvien biežāk lietotāji izmanto Internetu tieši tādās mobilajās ierīcēs, un to vairāk nedrīkst ignorēt.
Šīs problēmas risināšanai lieliski piemērots ir adaptīvais web dizains. Tas ļauj radīt universālu vietni, kura būs ērti lietojama dažādās ierīcēs.
Reālu piemēru kā šī metode darbojas Jūs varat redzēt, apmeklējot mūsu vietni savā viedtālrunī, vai vienkārši samazinot pārlūka ekrāna lielumu. Ierīces izmērs samazinās, bet vietnes apskati un izmantošanu tas neietekmē. Tas notiek tāpēc, ka dizaineris par to parūpējās jau vietnes projektēšanas stadijā. Tāpēc navigācija ir stabila un pārdomāta, nepieciešamo informāciju var ātri atrast un vietnes izmantošana ir tikpat ērta kā līdz šim.

Pakalpojumi

Baneri

Lai virzītu Jūsu web projektu Internetā, mēs priekš Jums izstrādāsim augstas kval...

CMS sistēmas

CMS – Content Management System vai satura vadības sistēma ļauj lietotājam ar minimālu...

SEO

SEO saīsinājums no search engine optimization – meklēšanas programmu optimizācija. Fak...

Redizains

Jebkura lieta ar laiku noveco, arī tīmekļa vietnes nav izņēmums. Ja jūsu vietne ir mor...