Dizaina izstrāde

Dizaina izstrāde

Kas ir dizains? Tas ir mums visapkārt. Jebkurā objektā ap mums. Jebkura lapa ir dizains. Puķīte, koks, akmens – tā ir dabas ideālā objekta koncepcija, kas ideāli ralizē dabas izvirzītos uzdevumus.
Katrs no mums kaut reiz ir uzdevis sev jautājumu – kādēļ uz dabu var skatīties un skatīties, bet mūsdienu pilsētu gribas aplūkot ne ilgāk kā pāris dienu? Jo dabas dizains ir radīts tieši mums!
Kā jau visam, kas ir sastopams dabā, arī dizainam ir jābūt unikālam, citādi tas saplūst ar neskaitāmajiem dizaina paraugiem. Dabā ir radītas un tiek radītas arvien jaunas miljoniem dažāda izpildījuma un nozīmes formas!
Kā mēs radām dizainu cilvēkiem? Sākumā tiek noteikts dizaina pamatmērķis, tiek noteiktas klienta izvirzītā uzdevuma prioritātes. Piemēram, lai radītu uzņēmuma stilu, tiek iepazīta tā darbības joma, tās atbilstība klienta izvēlētajai krāsai, tiek studētas pasūtītāja vēlmes, jo bez viņa pieredzes šo uzdevumu nav iespējams realizēt.
Klienta uzticība mūsu darbam sniedz viņam pārliecību par gala rezultātu.

Mēs piedāvājam

Iekšējo lapu unikalitāte

Katrai vietnes sadaļai mēs veidojam unikālu dizainu, ņemot vērā visas nepieciešamās funkcijas.

Dizains dažādām ierīcēm

Neviena ierīce – planšete, viedtālrunis vai stacionārais dators netiek aizmirsti – Jūsu vietne lieliski darbosies jebkurā mūsdienu ierīcē.

Radošums

Mēs ar lielu atbildību veidojam katra mūsu projekta dizainu.

 
Dizaina izstrāde tīmekļa vietnēm, tas ir atsevišķs un sarežģīts uzdevums. Bieži vien gadās tā, ka tas, kas labi izskatās uz papīra lapas, monitorā nešķiet tik pievilcīgs. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka katram cilvēkam ir savs viedoklis par dizainu. Kas patīk vienam, tas nepatīk otram.
Tieši tādēļ dizaina izstrādes procesā mēs virzāmies pakāpeniski, sākot no vispārējās idejas līdz pat individuālām, tā iegūstot rezultātu, kas apmierinātu konkrēto klientu. Tā rezultātā dizaina izveide aizņem lielāko daļu mūsu laika, kas paredzēts visas vietnes izveidei un kur ir nepieciešama aktīva pasūtītāja dalība.
Dizaina izstrāde - tā vienmēr ir sadarbība starp izpildītāja dizaineri un pasūtītāja pārstāvi.

Pakalpojumi

SEO

SEO saīsinājums no search engine optimization – meklēšanas programmu optimizācija. Fak...

Baneri

Lai virzītu Jūsu web projektu Internetā, mēs priekš Jums izstrādāsim augstas kval...

Redizains

Jebkura lieta ar laiku noveco, arī tīmekļa vietnes nav izņēmums. Ja jūsu vietne ir mor...

Adaptīvais web dizains

Aplūkojot parastās vietnes viedtālruņos, bieži rodas sajūta, ka vietnes tam nav paredz...