Scandinavian
World – tie esam MĒS!

Uzņēmums

SIA „Scandinavian World” – specializētu tīmekļa programmatūru izstrādātājs. Mēs specializējamies dažādu sarežģītības pakāpju web-projektu izstrādē un uzturēšanā, kā arī izvietojam tos Internetā.
Mūsu pakalpojumi attiecībā uz tīmekļa vietņu veidošanu ietver sevī – koncepcijas izstrādi, oriģināla dizaina izveidi, datu bāzu un projekta vadības sistēmu programmēšanu, kā arī izveidoto vietņu uzturēšanu un reklamēšanu.

Prioritātes

Elastīga pieeja

Mēs ar lielu rūpību attiecamies pret katra projekta optimizāciju un specifikācijas izpēti.

Augsta veiktspēja

Mēs esam izstrādājuši virkni programmatūras moduļu, lai ātri un efektīvi ieviestu dažādās biznesa sfērās.

Speciālistu komanda

Mūsu uzņēmuma komandā strādā tikai savas jomas profesionāļi. Mēs neekonomējam uz laiku, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Garantijas atbalsts

Mēs garantējam radīto produktu kvalitāti. Atbalstu sniedzam visās web-projekta darbības stadijās.

Pamatota cenu politika

Mēs sadarbojamies ar dažādu jomu uzņēmumiem. Cena tiek noteikta, pamatojoties uz biznesa klienta specifikāciju un uzdevuma sarežģītību.

Plaša saderība

Visas mūsu radītās vietnes ir starpplatformu. Tās vienlīdz labi darbosies gan dažādās ierīcēs, gan ar dažādiem pārlūkiem.

Unikāls dizains

Mēs esam izstrādājuši paši savu vadības sistēmu (CMS), un tās ietvaros projektējam un piedāvājam saviem klientiem unikālas darba procesa optimizācijas iespējas.
Izstrādājot ārējās un iekšējās lapas, mēs ņemama vērā, ka ne visi sistēmas lietotāji labi pārzina datortehnoloģiju jomu, tādēļ mūsu veidoto programmatūru apguvei nav nepieciešamas ilgtermiņa personāla apmācības.
Viens no mūsu radīto programmatūru galvenajiem uzdevumiem ir izpildes procesa paātrināšana pasūtītāja uzņēmumā.

Augsti standarti

Mēs radam kvalitatīvu programmatūru, kura atbilst visām klientu prasībām.
Mūsu speciālistu rakstītais kods, saskaņā ar oficiālajiem standartiem ir pareizs, tas sniedz garantiju, ka lapa tiks pareizi atveidota uz dažādām platformām, kas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā, ka mūsdienu Interneta lietotāji strādā ar ļoti dažādām iekārtām.
Mūsu darbinieku veidotās programmatūras ir pieprasītas ne tikai Baltijas valstīs, bet gandrīz visās ES, NVS un Āzijas valstīs.

Darbības principi

Katram no mūsu piedāvātajiem risinājumiem ir maksimāli jāatbilst Pasūtītāja mērķiem un uzdevumiem, kā arī efektīvi jāveicina tā darbības attīstība.
Katrs mūsu projekts – tā ir WEB analīzes rezultātu, oriģinālas idejas un kvalitatīva izpildījuma kombinācija.
Mēs strādājam, lai vairotu mūsu klientu izaugsmi, jo Jūsu veiksme – ir arī mūsu veiksme.
Mūsu devīze – „Mēs radām noderīgas tīmekļa vietnes.” – Jūs varat par to pārliecināties!

21 gadu pieredze

Mūsu uzņēmums tika dibināts 2002. gadā un kopš tā laika ir veiksmīgi attīstījies. Šobrīd mēs esam radījuši virkni unikālu dizainu, kuri ir apvienoti vienā programmatiskajā platformā.